חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> בני הדייג חדרה >>> אודות

לתיאום או פרטים התקשרו אלינו

052-9128125

כפר הים 1, חדרה

בני הדייג חדרה - אודות

אולמות אירועים, חדרה

בני הדייג הוא מותג. מסעדת הדגים והבשרים שגורמת לאנשים להתמכר לריח עוד לפני שהם טועמים ביס. אבל אף שההגדרה של בני הדייג כמסעדת דגים ובשרים נכונה וקולעת, מבטאת את מה שהמקום מציע, היא אינה ממצה אותו. בני הדייג הוא הרבה מעבר לזה. ועל כך- בהמשך.

 

שמו של המותג הולך לפניו ומוליך בעקבותיו אנשים שהפכו את הביקור בו לחלק קבוע משגרת חייהם. מוסד קולינארי שהוא, על כך אין עוררין, מותג הדגים המפורסם בישראל. מה מוצע ומה מוגש ? מנות ראשונות, מבחר סלטים טריים, דגים מבושלים, שדגו אותם בו ביום והם טריים- טריים, דגים אפויים וצלויים, אומצות בשרים עסיסיות ודשנות, קינוחים שאין מלים לתיאור מתיקותם.

 

בני הדייג הוא אפוא מוסד קולינארי, הממוקם בחוף ים המשרה אווירה פסטורלית. למעשה, כאמור, המסעדה היא הרבה יותר ממרחב וממתחם אכילה. בני הדייג הוא אולם, שיש בו גם חטיבת אירועים המנגישה ומזמנת את המקום לאירוע מכל סוג שהוא עד 250 איש.

אם אתם מחפשים מקום לאירועי חברה, ימי כיף או גיבוש, כנסים מקצועיים, סדנאות וימי עיון- בני הדייג נותן לכם מענה מצוין, הן בשל גודל המתחם המתאים לכל סוג פעילות מבוקשת והן בשל היתרון המובהק של ההיצע הקולינארי המדהים, של מי שמכונה "הטאלנט" בני הדייג.

 

בני- הדייג, הדייג והמותג

 

יש מקומות שיש להם ארומה (ניחוח עם ערך מוסף...) מיוחדת, איזו הילה האופפת אותם. משהו שמקרין ומשרה על כל מי שסועד או חוגג במקום. משהו שמוביל אליו אנשים, בידיעה ברורה כי הם הולכים אל מוסד.

מיקומו של בני הדייג בחדרה מהווה בחירה טבעית לתושבי המרכז והשרון אף כי יש המגיעים אליו במיוחד ממקומות רחוקים יותר. אם אתם זקוקים להמלצות יש ממליצים רבים. אם אתם זקוקים למידע נוסף, לייעוץ בהפקת אירוע, בטיפים שונים- אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון המופיע כאן.

 

הבחירה במוסד קולינארי ידוע שהוא גם ועבור לא מעט אנשים בעיקר מתחם אירועים מאפשר ליהנות מ"שתי ציפורים במכה אחת": גם לקיים אירוע במרחב המאפשר חופש תנועה וחופש פעולה מיטבי וגם ליהנות מהשפע הקולינארי – ממעדני גורמה של שף.

 

בני הדייג הוא אות וסימן- כלומר סמל- לשפע, לעושר טעמים, לטריות, לרוח ולריח ולטעם ים. לכל מה שהופך ארוחה לחוויה קולינארית, לכל מה שהופך אירוע לאטרקציה. לכל מה שמהווה סיבה לבחירה טבעית ומועדפת במקום ששמו הולך לפניו. במקום שהשם שלו הוא שם דבר 

facebook instagram youtube
צור קשר